بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

گلباران مزار مطهر شهدای بهشت فاطمه سلام‌الله‌علیها بمناسبت هفته بسیج

امام جمعه شهرستان قدس گفت: مهم ترین درسی که باید از شهدا بگیریم اخلاص و کار برای خداست.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،‌ این مراسم بمناسبت هفته بسیج با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، آقای گلیکانی فرماندار جدید شهرستان قدس، سرگرد حفیظی فرمانده سپاه و پاسداران انقلاب اسلامی، دادستان، شهردار، رئیس و اعضای شورا جمعی از مسئولین و مدیران ادارات و اقشار مختلف مردم شریف و بسیجیان همیشه در صحنه در مزار شهدای بهشت فاطمه سلام‌الله‌علیها برگزار شد.

▫️ امام جمعه شهرستان قدس در این مراسم اظهار داشت:مهم ترین درسی که باید از شهدا بگیریم اخلاص و کار برای خداست.

ایشان همچنین افزود: مراقب باشیم پا روی قبور شهدا نگذاریم تا پا روی آرمان ها و سیره نورانی آنها نیز نگذاریم و در مسیر شهدا حرکت کنیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت