بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار صمیمانه امام جمعه شهرقدس با دانشجویان

دیدار صمیمانه امام جمعه شهرقدس با دانشجویان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،

صبح امروز، بمناسبت روز دانشجو حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه جمعه قدس با جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس و همچنین دانشگاه علمی کاربردی شهرقدس، دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی و اجتماعی گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه که در فضایی صمیمی در دفتر امام جمعه برگزار شد پس از استماع مطالبات دانشجویان در حوزه های مختلف ضمن تحسین روحیه مطالبه‌گری گفت: از انتقادات شما عزیزان، بسیار خوشحال هستم و نکاتی که شما دانشجویان مطرح می نمایید، هدیه‌ای در جهت رشد و بالندگی جامعه می باشد.

وی افزود: عدالتخواهی از رسالت های امام جمعه است و با افتخار از مطالبه گران حمایت می کنم.

وی تصریح کرد: ظرفیت دانشجویان در اختیار شهرستان قرار بگیرد و مسئولان باید از ظرفیت دانشجویان و دانشگاه استفاده کنند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت