بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

۱۳ آبان روز وحدت ملی و نماد استکبار ستیزی ملت ایران است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،امام جمعه شهرستان قدس در دیدار دانش آموزان بسیجی گفت: دانش آموزان با آگاهی و زمان شناسی در حال دفاع از مقدسات و ارزش های نظام هستند و با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان وحدت ملی و استکبار ستیزی را اعلام خواهند کرد.

در آستانه سالروز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز جمعی از دانش آموزان بسیجی با امام جمعه شهرستان قدس دیدار کردند.
حجت الاسلام و المسلمین جوکار با اشاره به فرمایش امام خمینی(ره) و دانش آموزشهید محمد حسین فهمیده اظهار داشت: امام راحل دانش آموزان را رهبر خطاب می کردند و می فرمودند:” رهبر ما آن طفل سیزده ساله است…” این بدان معناست که دانش آموزان به مقام و مرتبه ای می رسند که در جایگاه معلم، استاد و رهبر جامعه قرار می گیرند و مسئولیت رهبری ارزش ها را برعهده می گیرند و حرکت شهید فهمیده رهبری جریان دفاع مقدس بود.
وی افزود: دانش آموزان آگاه، نخبه، روشن و زمان شناس در وضعیت فعلی جامعه و جنگ نابرابر دشمن در حال دفاع از مقدسات و ارزش های نظام هستند و با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان استکبار ستیزی خود را اعلام می کنند.
امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: حرکت دانش آموزان و دانشجویان با فکر، اندیشه و متناوب است و تسخیر لانه جاسوسی نمونه دیگر از استکبار ستیزی ملت است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت