بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

۱۳ آبان ماه نماد هویت انقلاب اسلامی ایران/ تصاویر مراسم راهپیمایی در شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ماه همزمان با سایر نقاط کشور با حضور پرشور نسل های مختلف انقلاب اسلامی از میدان آزادی به سمت مصلی بزرگ شهرستان قدس صبح امروز آغاز شد.

۱۳ آبان برگ زرینی از صحیفه انقلاب اسلامی و روز نماد هویتی انقلاب اسلامی ایران در مبارزه با ظلم، استعمار و استکبار ستیزی و نشان دهنده عمق تفکر ایران درباره استقلال کشور است.

دانش آموزان با حضور در این راهپیمایی حمایت همه جانبه خود از مبارزات مجاهدان فلسطینی، رشادت های انصار الله یمن، مردم ستمدیده بحرین و نیجریه و دفاع از پرچم برافراشته حزب الله و مقاومت در سراسر منطقه را اعلام و گفتمان سازی و اقدام عملی دولت و ملت برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را نشان دادند.

 

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت