بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

۲۵۰ بسته معیشتی میان کارگران فصلی شهرستان قدس توزیع شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،صبح امروز۲۵۰بسته معیشتی  با حضور امام جمعه میان کارگران فصلی شهرستان قدس توزیع شد

هر یک از این بسته‌ها شامل اقلام خوراکی ضروری از قبیل برنج، روغن، رب، حبوبات، اقلام شوینده و بهداشتی بود.

در این طرح جهت حفظ کرامت انسانی کارگران، بسته‌های غذایی در جمع کارگران در مسجد جامع کاووسیه به آن‌ها اهدا شد.

در راستای منویات مقام معظم رهبری و اجرای طرح رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه، تمامی ظرفیت‌های قرارگاه محرومیت زدایی در سطح شهرستان  به کار گرفته شده تا با همکاری سایر نهادها، خیران و بسیجیان گامی بلند برای رفع نیازهای اقشار آسیب پذیر از کرونا در سطح شهرستان برداشته شود.

همچنین امام جمعه شهرستان قدس در جمع کارگران در راستای تبیین مواسات در اسلام و فرهنگ سازی مطالب مبسوطی را به بیان نمودند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت