بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان قدس برگزار شد/ تصویری

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، آخرین جلسه شورای اداری شهرستان قدس در سال ۹۷ با حضور امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در حوزه مشق، فرماندار، رئیس اداره دادگستری و دادستان، مدیران و مسئولان شهری، روحانیون معزز، فرماندهان نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت و اعضای شورای تأمین، پیش از ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس اظهار کرد: با توجه به مشکلات و تنگناهایی که مردم با آن مواجه شدند، تلاش ها و خدمات ارزنده ای در شهر انجام شد که رمز پیشرفت تمام فعالیت ها وحدت، صفا، صمیمیت و همدلی میان مردم و مسئولین بوده است.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت