بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

بازدید امام جمعه از شکرت تولید اقلام بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس بهمراه رئیس اداره صنعت و معدن از شرکت تولیدی مواد بهداشتی “من” بازدید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن بازدید از روند تولید و خداقوت به کارگران و کارکنان این مجموعه تولیدی نسبت به راه اندازی خط تولید مواد شوینده و ضد عفونی با مسولین محترم رایزنی نمود . ایشان اظهار داشت:امید است بزودی شاهد راه اندازی خط تولید مواد شوینده و ضد عفونی در جهت حل مشکل مردم در مقابله با ویروس کرونا باشیم.

امام جمعه شهرستان قدس همچنین افزود: از مسولین محترم استانی و کشوری انتظار میرود همانند دوران دفاع مقدس بصورت جهادی و فوق العاده مشکل تولید و توزیع مواد بهداشتی، شوینده و ضد عفونی را حل نمایند و فرآیند صدور مجوز ها را بصورت جهادی انجام دهند و منتظر تشکیل جلسات و نامه نگاری های معمول اداری نباشند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت