بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس: در این ایام مردم نظافت شهری را بیشتر رعایت کنند

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، امام جمعه شهرستان قدس با پاکبانان زحمتکش و پرسنل نواحی خدمات شهر شهرداری قدس دیدار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تشکر از همراهی بسیار خوب مردم شهر قدس با مسولین و مراقبت نسبت به ویروس کرونا  از مردم تقاضا کرد در عرصه نظافت شهر نیز بیشتر رعایت کنند و ماسک و دستکش استفاده شده خود را در معابر و فضای عمومی رها نکنند تا زحمت بیشتری برای پاکبانان عزیز ایجاد نشود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت